SAFİR FUE

FUE (foliküler ünit exraction) yani foliküler ünitenin çıkarılması olup; kökleri içeren dokunun (greftlerin) 0.7- 1 mm çaplı hassas uçlu aletler ile yerinden tek tek çıkarılıp dış oratama alınması, dış ortamdan daha sonra açılan kanalların içine tek tek yerleştirilmesi işlemine verilen isimdir.

Sanılanın aksine Safir Fue, DHI (Direct Hair Implantation) saç ekimi / Kalem Tekniği , Long Fue, İce Graft, , PRP yada Mezoterapi destekli saç ekimlerinin hepsinde saç köklerinin çıkartılma işlemi FUE tekniği ile yapılmaktadır.

Günümüzde son nesil FUE yöntemi olan Safir Fue yöntemi kliniğimizde ilk çıktığından beri uygulanmaktadır. Safir FUE yönteminin en büyük avantajı açılan kanalların özel safir bıçaklarla açılmasıdır. Böylece daha sık ekim yapılabilme olanağı oluşur. Kanallar daha hızlı kapanır ve köklerin tutması daha hızlı olur.

FUE saç ekimi herkes için uygun mu?

FUE saç ekimi tekniğinin hasta için uygun olup olmadığını öğrenmek için bize ulaşarak ve ücretsiz danışmanlık fırsatından yararlanabilirsiniz. Konsültasyonda, saç restorasyon hedeflerinizi belirleyebilir, diğer çeşitli programları ve cerrahi çözümleri gözden geçirebilir ve nihai bir sonuç olarak gerçekçi bir şekilde ne bekleyebileceğinize dair net bir görüş elde edebiliriz.

Erkek tipi kellik ve diğer saç dökülmesi formları hayatınızdaki planlarınızı bozabilir. Güven eksikliği, kişisel ilişkilerden profesyonel özlemlerinize kadar her şeyi etkileyecektir, bu nedenle geleceğinizi kontrol altına alın ve FUE saç ekimi hakkında daha fazla bilgi almak için saç ekim merkezimize başvurabilir, özgüveninizi yeniden kazanabilirsiniz.

YUKARI
Görüşmeye Başla
1
İLETİŞİME GEÇ
Merhaba
SerHair Center 'a Hoşgeldiniz...

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by