NELER YAPIYORUZ?

Safir FUE

FUE yani foliküler ünitenin çıkarılması olup; kökleri içeren dokunun 0.7- 1 mm çaplı hassas uçlu aletler ile yerinden çıkarılıp dış ortama alınması, daha sonra açılan kanalların içine yerleştirilmesi.

DHI / Kalem Tekniği

DHI (Direct Hair Implantation) saç ekimi veya diğer adıyla kalem tekniği kısaca şöyledir. Saç kökleri; özel cihazlar ile tek tek greftlerin alınacağı bölgelerden toplanır.

İğnesiz Saç Ekimi

İğne fobisi genellikle saç ekimi operasyonlarında sıkça karşılaşılan bir durumdur. İğne korkusu olarak tanımlanan iğne fobisi, popülasyonun % 20’sinden fazlasını etkiler.

Sakal-Bıyık Ekimi

Sakal bölgesinde yara, yanık, ameliyat gibi nedenlerle kıl kaybı olan yada hiç sakalı çıkmamış kişiler için uygundur. Saç ekimi ameliyatı gibi FUE veya DHI gibi teknikler kullanılarak yapılır.

Kaş Ekimi

Kaş bölgesinde yara, yanık, ameliyat gibi nedenlerle kıl kaybı olan kişiler için uygundur. Saç ekimi ameliyatı gibi kaş ekiminde de FUE veya DHI gibi teknikler kullanılarak yapılır.

PRP-Mezoterapi

PRP tedavisi Platelet Rich Plasma nın Türkçe kanımızdaki Platelet adı verilen onarım hüzrelerinden zengin plazma kısmının gerekli bölgelere uygulanması yöntemidir.

YUKARI
Görüşmeye Başla
1
İLETİŞİME GEÇ
Merhaba
SerHair Center 'a Hoşgeldiniz...

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by